BR >> BIOGRAPHY

12. june 2018 at 17:48 | © celebritiessource

Bebe Rexha, rodným jménem Bleta Rexha se narodila 30. srpna 1989 v Brooklynu v New Yorku. Je to americká zpěvačka a písničkářka albánského původu. Kromě svého textařství se proslavila písněmi "Me, Myself & I" na které spolupracovala s rapperem G-Eazym, "In the Name of Love" s Martinem Garrixem nebo "Hey Mama" s Davidem Guettou. Spolupracovala například i s Nicki Minaj, Louisem Tomlinsonem a Lil Waynem a několik z jejich songů se umístilo na nejprestižnějším americkém žebříčku Billboard Hot 100.

Je jednou ze čtyř nejposlouchanějších umělkyň a má podíl na dvou z deseti neúspěšnějších písní v historii Spotify. Billboard ji označil za jednu z největších ikon dnešní popové hudby. Pro svůj hlas je často přirovnávána k Mariah Carey a v hudebním světě se jí říkává tzv. Pop Disruptor ve smyslu rozvrácení popové hudby.

Je také známá pro svojí častou komunikaci s fanouški na sociálních sítích. Rexha je neteř albánské političky Moniky Kryemadhi, které byla nabídnuta pozice První dámy Albánie, kterou odmítla a svěřila své nejstarší dceři.
 

Be the first one to judge this article.

Actual articles

Advertisement