Informations

THE END, BUT...

25. ledna 2017 v 20:07 | Kate

Ano, uznávám, že jsem strašná, ale já prostě nestíhám přidávat novinky o všech celebritách. Asi už jste si u mě zvykly, že jsem někde měsíc nebo dva a pak to prostě zabalím, protože jsem ještě nenašla něco u čeho bych chtěla zůstat nadobro. Sice zde končím, ale nekončím na blogu úplně. Vypíšu vám zde blogy na kterých budu a taky vám dám odkaz na zápis do aff pro ty kdo by měly zájem v aff zůstat a nebo se samozřejmě zapsat nový

CHIARODILUNA.BLOG.CZ (ZÁPIS AFF) - Grafika je něco čeho se nechci vzdát, takže na chiarodiluna chci určitě zůstat. Sice ne nijak aktivně aktivní, ale chci mít možnost se nějak aktivně vybít apod.

BLIVELY-DAILY.BLOG.CZ (ZÁPIS AFF) - Někdo z vás mě možná zná ještě z mojí éry woodley-daily a blively-daily. Musím se přiznat, že Blake mám momentálně o moc raději jak Shai, takže jsem se rozhodla, že se vrátím na blog právě o mojí queen.

LMEESTER-DAILY.BLOG.CZ (COMMING SOON) - Tento blog ještě plánuji a možná ho třeba ani neuskutečním. Každopádně pokud ho uskutečním dozvíte se o tom jako první :)

- With love Kate ♥

REKONSTRUKCE

19. ledna 2017 v 8:00 | Kate
Rozhodla jsem se, že se vrátím dřív než bylo původně v plánu. Pokud jste se občas mrkly do galerie, mohly jste si všimnout, že jsem trochu doplňovala :D Každopádně nejsem moc spokojená s tím jakým spůsobem je blog vedený, takže přichází řada na rekonstrukci! Budu se jí snžit stihnout do toho 22.1., kdy měl být původně hiatus, aby tu nebyly zmatky :)

Layout100%
Menu050%
Rozcestníky100%
Seznam Celebrit100%
Články100%

HIATUS [13.1.-22.1.]

13. ledna 2017 v 8:40 | Kate

Abych řekla pravdu tak mě přidávání novinek teď nijak moc nebaví a zase mě chytla grafika, Nechci tu končit a rozhodně tu zůstávám, ale dávám tu na něco málo přes týden hiatus. Vrátím se přesně na měsíc tohoto blogu tedy 23.1. a opět začnu přidávát, ale teď mě to prostě nebaví. Chvíli se graficky vyblbnu a vytvořím pár grafických hnusů a pak jsem tu zpět jako na koni...
P.S. Pokud máte zájem spřátelit s mím grafickým blogem, můžete ZDE (můžete i když jste spřátelení tady...)
PPS. Pokud máte zajem patřit do wardrobe, můžete se zapsat ZDE

Informations #2

9. ledna 2017 v 8:00 | Kate

Rozhodla jsem se, že každý týden v pondělí výjdou takové menší informace, protože mám fakt furt co říkát jak vydíte a dneska mám dvš hodně velké věci.

Jak jsem v předchozích informacích psala, že se na něj neracím, kvůli tomu anonymovi tak vrací, protože potom co mi v otázkách ponadával/a do největších p** a k****, že mažu otázky tak jsem využilo blok a prostě jsem ho/jí přes počáteční nechtívost blokla. To znamená, že se vracím! Můj ask je @shailenelively, takže si mě běžte honem všichni přidat (pokud mě nemáte už z léta z předchozích blogů, protože tam už brzo najdete novinky z obou blogů a pokud budou tak i odpovědi na vaše otázky.

Upřímně můj plán prvně doplnit galerii mě moc nebaví. Dost mi chybí i přidávání novinek, takže jsem se rozhodla, že přes pracovní dny budu přidávat novinky a o výkendu bude čas na doplňovaní (nebo když budu mít náladu a novinky nebudou, ale vzhledem k tomu, že tu mám několik celebrit tak není možnost, aby u všech najednou došly ne?)Informations #1

5. ledna 2017 v 8:46 | Kate

Mimo jiné tu mám taky informace, protože se toho za ty dva dny pár věcí naschromáždilo...

Chtěla jsem se vrátit na ask, ale vzhledem k tomu, že nějaký anonym se furt do mě naváží a nemůže pochopit, že Angie nejsem já, ale moje sestra, ruším toto rozhodnutí a ask nebude...

Říkala jsem si, že určitě nebudu mít tolik objednávek, takže jsem to chtěla nechat na tomto blogu, ale najednou se mi naschromáždilo spoustu objednávek a vzhledem k tomu, že mám i chuť tvořit drobnou grafiku tak se opět vrátím na "chiarodiluna" dneska udělám ještě nový layout, abych mohla odstranit tu nepovedeu napodobeninu Andie a pak už začnu přidávat...

Opět jsem lehce upravila (tento krát už konečně) seznam celebrit a to tak, že jsem vyřadila Gigi Hadid, Shelley Hennig a Zoey Deutch (o všech novinky můžete už na blog.cz sledovat) a nahradila je Chloë Moretz, Shay Mitchell a Vanessou Hunges. Doufám, že se vám tato změna aspoň trochu líbí, protože já jsem chtěla, aby aspoň většina z celebrit o kterých blog budu mít žádný neměli a tím pádem vás bavilo novinky o nich číst :)

New Year - Big Changes

3. ledna 2017 v 6:00 | Kate
Vím, že jsem prokrastinaci posunula na další level, ale chci vám snad jako poslední z celeho blog.cz popřát šťastný nový rok, hodně úspěchu s blogem a hlavně v osbním životě a taky samozřejmě to nejpodstatnější což je zdraví. (Panebože já jsem na přání fakt marná :D)
K roku 2017 tu proběhnou dvě zásadní změny, takže doufám, že to tady zvládneme a tento blog mi vydrží déle než ty předchozí :D
poznámka: pokud vás to nezajímá tak to nemusíte číst celé, protože je tam hodně okecávaček :D

Někdo z vás to možná nepostřehl, protože Angie žádný článek na blogu nepřidala, ale její jméno bylo do nedávna napsané v menu. Angie se rozhodla, že na blogu nebude, takže to budu respektovat a necháme jí jít (to zní strašně :D) Zatím nebudu uvažovat nad jinou adminkou (teda pokud by měl teoreticky někdo zájem tak mi napište na e-mail v menu, ale nic vám nezaručuji :D)

Právě kvůli tomu, že tu Angie není a já chci mít blog opravdu kvalitní, jsem se rozhodla, že tu nechám jen deset celebrit (kardashianky beru jako rodinu za jednu) a to:
  1. Kardashian Family
  2. Danielle Campbell
  3. Shelley Hennig
  4. Gigi Hadid
  5. Jennifer Aniston
  6. Rosie Huntington-Whiteley
  7. Taylor Hill
  8. Zoey Deutch
  9. Ashley Benson
  10. Hilary Duff
 
 

Reklama